Відбувся Відкритий Кубок Львова зі спортивного орієнтування – 2019

2-4 серпня львівські орієнтувальники вшосте провели найбільші змагання у регіоні, які вже третій рік мають статус Відкритого Кубку Львова. Цього року старт зібрав пів тисячі орієнтувальників, які представляли всі 24 області України, а також гості з Молдови, Словачини та Білорусі. На дистанції вийшли як досвідчені спортсмени — орієнтувальники з великим стажем, призери міжнародних чемпіонатів, так і початківці, які мали змогу познайомитися з цим видом спорту у групах Open (дорослі)-30 осіб, та kids (діти до 10 років у супроводі батьків) – понад 20 осіб.

Відкритий Кубок Львова зі спортивного орієнтування — захід тривалістю у 3 дні, результати якого визначилися за підсумком всіх трьох днів, а найменші учасники отримали солодкі призи незалежно від показаного результату.

Загалом спортсмени змагались у 24 вікових групах.

Ж-10:
1. Ігнатьєва Інна
2. Колесник Євгенія
3. Сідлецька Марія

Ж-12:
1. Носенко Вікторія
2. Журавлёва Виктория
3. Шостака Таїсія

Ж-14:
1. Петруняк Тетяна
2. Мізернюк Мирослава
3. Буртовсая Александра

Ж-16:
1. Білякова Анастасія
2. Біляєва Катерина
3. Якимечко Катерина

Ж-18:
1. Панюкова Анастасія
2. Маланчук Надія
3. Олефір Анастасія

Ж-21А:
1. Гусак Тетяна
2. Доценко Олена
3. Карпенко Дар’я

Ж-21Е:
1. Цивільська Фея
2. Балабанова Ольга
3. Геращенко Діанора

Ж-35:
1. Капара Олена
2. Костіна Олена
3. Свідніцька Леся

Ж-45:
1. Баглик Олена
2. Явдощук Тетяна
3. Шеренковська Олена

Ж-55:
1.Котило Галина
2. Залєсова Наталія
3. Телесань Наталья

Ж-65+:
1. Рясна Любов
2. Сердюк Надія
3. Отрешко Наталія

Ч-10:
1. Соболівський Макар
2. Безик Сергей
3. Стрельцов Игорь

Ч-12:
1. Кохан Сергей
2. Кучмій Станіслав
3. Рожков Єгор

Ч-14:
1. Ковальчук Серафім
2. Шип Олексій
3. Черняк Юрій

Ч-16:
1. Скворцов Юрій
2. Машков Ілля
3. Яценко Володимир

Ч-18:
1.Теремецький Тимофій
2. Нагорний Ілля
3. Юрикин Никита

Ч-21А:
1. Фечо Георгій
2. Olhava Rastislav
3. Купрієць Антон

Ч-21Е:
1. Бриндак Євген
2. Ласкаржевський Владислав
3. Фомічов Василій

Ч-35:
1. Оришко Олександр
2. Скрипка Олександр
3. Петрочук Дмитро

Ч-45:
1. Русецький Сергій
2. Слободянюк Роман
3. Палагнюк Олександр

Ч-55:
1. Карпенко Ігор
2. Тумак Іван
3. Геращенко Валерій

Ч-65+:
1. Фокін Сергій
2. Циганов Олександр
3. Савицький Володимир

OPEN:
1. Безруков Олексій
2. Вішколц Валентн
3. Колесник Катерина

Шістка кращих чоловіків та жінок у спринтерській дистанції також вийшла на старт спринтерського фіналу, який відбувся у форматі масстарту. У запеклій очній боротьбі кращими на цій дистанції стали

Жінки:
1. Балабанова Ольга, сумська обл.
2. Цивільська Фея, херсонська обл.
3. Єфименко Анна, м. Київ

Чоловіки:
1. Балась Максим, м. Київ
2. Ласкаржевський Владислав, дніпропетровська обл.
3. Бриндак Євгеній, м. Київ

В останній день відбулась онлайн трансляція змагань та нагородження

Офіційний сайт заходу: http://lioncup.com.ua/

Офіційна сторінка заходу: https://www.facebook.com/lviv.lioncup/

Організатор: ГО Львівська обласна федерація спортивного орієнтування

Партнери заходу: Morshynska, Дмитрук, eleven, handlopex, suemade natural, Columbia, Weekender, DOBRO, Смак життя, Веселий вулик, Gorgany, Cardinal, Буквы

Фінансова підтримка: управлінням молоді та спорту Львівської міської ради

Медіа підтримка: Наживо, Сихів-медіа